‘Yargı’ reytinglerde zirvede

Ay Yapım imzalı ‘Yargı’nın 82. bölümü dün akşam yayınlandı. Dizinin yeni bölümü, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde gecenin en çok izlenen dizisi oldu.

Dizinin dün akşam yayınlanan bölümü AB’de 5,95 izleme oranı, 15,77 izlenme payı, 20+ABC1’de 5,87 izlenme oranı, 14,04 izlenme payı; Total kategorisinde 4,48 izlenme oranı, 11,21 izlenme payı elde ederek AB ve 20+ABC1 kategorilerinde gecenin en çok izlenen dizisi oldu.

YARGI’NIN SON BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Ilgaz’la tartışan Ceylin onun kurduğu cümleyle geçmişinden uzaklaştığı şeylerle yeniden yüzleşip ağlarken Ilgaz’a ‘Herkesin, her şeyin hatta aşkın bile bir sınırı var’ dedi. Ceylin’in gidişinin ardından Ilgaz’a Fırat’tan telefon geldi ve Yiğit’i apartmanın bodrum katında ölü bulduğunu söyledi. Ölüm haberini alan Ilgaz ve Ceylin, Yekta’yla beraber olay yerine gitti.

Ceylin ve Yekta, Cennet’e ölüm haberini verdi. Parla ise ailesine ayrı eve çıkacağının haberini verdi. Bu konuyu kabullenemeyen Aylin ısrarla karşı çıktı ve yine Osman’a çattı. Ilgaz ve Ceylin arasındaki gerginlik evde de devam ederken Ilgaz, Ceylin’e ‘Fırat’ı ben sormasam sen bana söyleyecek miydin?’ diye sordu ama Ceylin net bir cevap veremedi. Ilgaz emniyete gittiği esnada evde içip sarhoş olan Ceylin, Ilgaz eve döndüğünde Fırat’la geçmişini anlattı. Yekta’nın tazminat davasında karşı tarafla anlaştığı rakam konusunda yalan söylediğini öğrenen Ceylin, Yekta’ya bunun hesabını sordu.

Osman, Zümrüt’ü kapısına gidip onu bekledi. Merdan, Kadir’in sakladığı paralı alabilmek için yaptığı planla veterineri içirip uyuttu ve yanına Osman’ı çağırdı. Ceylin ile konuşan Fırat’ın onun mutluğunu sorgulaması Ceylin’i kızdırdı. Hapishanede olan Kadir bir anda fenalaşıp öldü. Çınar’a dernekteki arkadaşı ölümün haberini verirken Çınar bu ölümün onların işi olduğunu öğrendi.

Ceylin, Yekta ile yaptığı konuşmanın ardından Ilgaz’la otururken ona Fırat konusunu açmasaydı söylemeyeceğini itiraf etti. Duyduğu cümle üstüne yıkılan Ilgaz ‘Benim bunu sindirmem gerek’ diyerek Ceylin’in yanından uzaklaştı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir