Burak Özçivit’in modacısı Fahriye Evcen

Burak Özçivit, Sinan Engin, Oğulcan Engin ve Mustafa Aksakallı, Nişantaşı’nda bir mağazanın açılışına katıldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Özçivit, “Çok şık giyiniyorsunuz. Bir modacıyla mı çalışıyor musunuz?” sorusuna, “Yüzü olduğum marka ile iletişim halindeyiz. Fahriye (Evcen) de çok yardım ediyor. Evden çıkarken kombinimi eşimle birlikte hazırlıyoruz” dedi.

“BANA YAKIŞANI SEÇİYOR”

Özçivit, “Bazı eşler çok yakıştığında bir eşyayı giydirmek istemez, sizin aranızda da oluyor mu böyle tatlı kıskançlıklar?” sorusuna, “Olur mu öyle şey! Öyle bahsettiğiniz gibi bir durum olmuyor aramızda, tam tersi bana yakışanı seçiyor, birbirimize pozitif anlamda destek veriyoruz” yanıtını verdi.

“ÜLKEYİ TANITMAK İÇİN ÖNEMLİ”

Son dönemde sık sık yurt dışına giden Özçivit, şöyle konuştu:

Yine gideceğim. Ülkemizi yurt dışında tanıtmak için elimizden geleni yapıyoruz, bebek de yeni doğdu haliyle tatlı bir yoğunluk var ama fırsat buldukça gitmeye çalışıyoruz.

“ÇOCUKLAR BİZİ BEKLİYOR”

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, önceki akşam da Etiler’deydi. İftara geldiklerini söyleyen çift, spor tarzıyla dikkat çekti. Ayaküstü sorulara yanıt veren Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, “Birkaç gündür dışardayız, artık eve gidelim çocukları görelim. Bizi bekliyorlar” diyerek araçlarına yürüdü.

“YAVAŞ YAVAŞ PROJE DEĞERLENDİRMESİ YAPACAĞIM”

Evcen, “Bebeğimiz doğalı iki ay oldu. O yüzden yavaş yavaş proje değerlendirmesi yapacağım. Ama çocuklarımızın büyüme dönemi ve onlara ağırlık verdik. Bana çocuk bakmak kolay geliyor. Kesinlikle. İkisi de eşit düzeyde yoruyor diyebilirim” diyerek imali bir gülüş attı. Çift, daha sonra arabalarına binerek oradan ayrıldı.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir