303 Filmiyle İlgili Merak Edilenler: 303 Filminin Konusu Nedir, Oyuncuları Kimler?

Alman yapımı 303 filmi, uzun bir aradan sonra tekrardan gündeme geldi. Vizyona girdiği tarihten sonra, çeşitli dijital platformlarda yayınlanmaya başlayan film hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla eleştirmenlerden tam not aldı. Filmi izlemek isteyenler ise filmle ilgili detayları araştırmaya başladı. Pek çok dalda aday gösterilen film, seyahat tutkunları tarafından da çok beğeniliyor. Peki 303 filminin konusu nedir? 303 filminin oyuncuları kimlerdir? Detaylar içeriğimizde.

303 Filminin Konusu Nedir?

303 filmi, yolculuk sırasında birbiriyle tanışan Jule ve Jan adındaki iki gencin hayat hikayesini konu alıyor. Almanya’da yaşayan ve üniversite okuyan June, okuluyla ilgili problemler yaşar. Bir de hamile olduğunu öğrenince tüm hayatı altüst olur. June, Amerika’da bulunan sevgilisi Alex’in yanına gitmek için karavanıyla yola çıkar. Bir benzin istasyonunda mola sırasında ise Jan ile tanışır.

Jan üniversitede burslu okuyan bir öğrencidir. Fakat yazdığı bir yazı sebebiyle bursu kesilir. Jan, gerçek babasını görmek için İspanya’ya gitmek ister. Ancak yolculuğa beraber çıkacağı arkadaşı onu yarı yolda bırakınca Jule, onu karavanına alır. Bu ikili, ilk başta birbirleriyle anlaşamazlar ve yollarını ayırmaya karar verir. Ancak hayat onları tekrardan bir araya getirecek ve birbirileriyle sohbet etmekten keyif aldıklarını fark edecekler.

303 Filminin Oyuncuları Kimler?

Mala Emde (Jule) ve Anton Spieker’in (Jan) başrollerini paylaştığı 303 filminin kadrosunda ise pek çok başarılı oyuncu bulunuyor. Filmin oyuncuları ise şunlar;

  • Carolina Erikson – Lara

  • Hannah Ley – Anne

  • Valeria Dymova

  • Steven Lange – Alex 

  • Sophie Tschannett – Hannah

  • Jörg Bundschuh – Profesör 

  • Martin Neuhaus – Trucker Manni

303 Filminin Yönetmeni ve Senaristi Kim?

Alman yönetmen Hans Weingartner tarafından 2018 yılında çekilen 303 filminin senaryosunda Silke Eggert’in imzası bulunuyor. Romantik – dram türündeki bu film, 3 dalda aday oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir